Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality - Aktuell

 


 

 

Příspěvky

Betlém - Krippe- - Bublava - Neutraubling

28. 9. 2021

Pod složkou Úprava interiéru najdete ve zkratce pár slov kolem dění původního Betléma, zapůjčení a pořízení Betléma nového. Více k tomuto tématu též ve složce Partnerství Kraslice - Neutraubling. 

Unter dem Ordner Anpassungen des Innenraumes finden sie einige Worte zu den Ereignissen um die ursprüngliche Krippe von Schwaderbach, über die Leihe und über die Anschaffung einer Neuen Krippe. Mehr zu diesem Thema auch in dem Ordner Partnerschaft zwischen Graslitz und Neutraubling.  

 

Eine neue Rubrik für Sie!

23. 9. 2021

Unter der neuen Rubrik: Anpassungen der Innenräume unserer Kirchen finden sie vieles Interessante über das Innere von unseren Kirchen in unserer Pfarrgemeinde. Es handelt sich nicht nur um eine Umstellung. Alles ist irgendwie mit einem Geheimnis, Opfer, Erlebnis verbunden. Möge dies auch Euch Freude bringen! Es grüßt sie euer Pater Peter.     

 

Nová rubrika - viz dále - zajímavé - bude doplňováno;

23. 9. 2021

Pod novou rubrikou: Úpravy interiérů našich kostelů najdete mnohé zajímavé o interiéru toho či onoho kostela naší farnosti. Nejde jen o přesun, ale vše je spojené i jistým tajemstvím či obětí, zážitkem. Kéž by se vám i toto zalíbilo! Zdraví váš pater Peter.

 

Poděkování Panně Marii - Kneipelbach - 12. září 2021

18. 9. 2021

Máš starosti, problémy? Obrať se k dobrému Bohu! Stydíš se? Oslovit přímo Všemohoucího? Obrať se na Matku Ježíšovu - ona se jistě přimluví. To jsme učinili, my, dva kněží - P. Ferdinand z Klingenthalu a P. Peter z Kraslic. Šlo o našeho spolubratra P. Jiřího. Byli jsme vyslyšeni. Proto v příloze, chcete-li, najdete PODĚKOVÁNÍ. Dík Pánu a Bohu, dík PM, dík všem, kterým případ nebyl lhostejný. V kapli PM, kde ze svatostánku "vyrůstá" strom, se na tomto kmeni od 15:00 nachází text díků v češtině i v němčině. mpf

 

Opravy střechy kostela sv. Josefa Krásná Lípa 2020

17. 9. 2021

 

Was passiete mit dem Altar von Frankenhammer

17. 9. 2021

Hier finden sie etwas interresantes, 

 

Co se stalo s oltářem z Liboce

17. 9. 2021

Ve FL 11 je popis událostí kolem daru, který nebyl přijat. A jak vše dopadlo viz v složce Zpravodaj FL 11 - 2021.  

 

FL 11 - 2021

17. 9. 2021

Z obsahu: Vracíme se postupně k zaběhlému pořadu bohoslužeb v Kraslicích, Sněžné, Krásné Lípě (navzdory opravám na střeše kostela), v Přebuzi (kde již máme prozatímní elektřinu); 02.10. poutní mše sv. na faře v Oloví v 11:00 a 03.10. na Grotte v 14:30. Několik poznámek k VOLBÁM; malá úvaha k Růženci ÚTĚCHY (2.tajemství); další modlitba ke sv. Josefovi v jeho roce, .který končí 8. prosince 2021; zajímavý příběh kolem oltáře PM z kostela v Liboci a na závěr Zvláštní poděkování! Na každou prosbu by mělo zaznít poděkování! To platí vždy - a zvláště vůči Bohu, PM, světcům. Zdraví vás oba vaši páteři: Peter i Bystrík. Určitě zase někde a někdy na viděnou!   

 

Další FL 10 v tomto roce

26. 8. 2021

Pokud se modlíte Růženec, máte v úctě sv. Josefa, Pannu Marii i společenství věřících, pak jistě ve složce Zpravodaj najdete odpověď. Ať se vám daří - přejí vaši P. Peter i P. Bystrík.

 

Pozvánka na poutě - bohoslužby a druhý srpnový FL 09

12. 8. 2021

Bohoslužby poutní - viz zde a text Farního listu 09 viz ve složce Zpravodaj. Těšíme se na setkání - ať vám Pán žehná! Váš pater

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující » 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 323953
Měsíc: 3870
Den: 116