Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality - Aktuell

 


 

 

Příspěvky

Bohoslužby jako obvykle; FL 17

Od 6.12.2022 máme opět možnost být spolu při bohoslužbách - pořad jako obvykle! Ve všední dny se již 10 dní scházíme; máme zač děkovat i prosit. Přijďte. Nový Zpravodaj najdete pod touto rubrikou. Přeji odvahu, dodržuje opatrnost i ochranu a s pomocí Boží na viděnou. Žehná vám i vašim rodinám váš pater

 
4. 12. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

FL č.15 - který nějak zapadl

Zde najdete malinký pohled na kočku domácí, možná že to vyvolá i touhu po pohledu na pejska. Jen ne na lva, tygra, opici atd.

Přeji hezké čtení  a modlitbu za naše zdraví - pf

 
20. 10. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Pořad Dušiček 2020

Pokud se nebojíte ani covidu-19 ani smrti, můžete se s námi setkat na těchto místech - rozestupy zachováme a ostatní je na nás - Odpočinutí věčné dej našim zemřelým, ó Pane, a světlo věčné ať jim svítí - Svíce jako symbol lásky, věčného života (TEN MŮŽE DÁT JEN BŮH)  a květina jako symbol vděčnosti (ŽE S NÁMI ZESNULÝ BYL). Zve váš pater Peter 

 
20. 10. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Mimořádný FL 14 + Kirchberg Friedhof, Gräber

Z obsahu: List Otce biskupa k diecézní pouti 12. 9. v Teplé; Něco málo k opravám; Nejen pro starší (rada nad zlato); Akce ve farnosti. Celý FL 14 najdete v rubrice Zpravodaj. Přeji ochranu před zlem, covidem, nesmyslem i blbem. Váš pater. 

Wie kann der Friedhof und Gräber in Kirchberg / Kostelní aussehen? Ein Entwurf - ihr Mons. Peter Fořt

 

 
29. 8. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Bericht über 27 Jahre Sorgen in Kirchberg

Hier finden sie einen Versuch über die Reparaturen in Kirchberg: Kirche St. Ägidi und Friedhof.

 
28. 8. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

ZMĚNA - ÄNDERUNG - KIRCHBERG; další články Z mého života

FEST in Kostelní - Kirchberg wegen Corona verlegt: Gottesdienst am 06. September 2020 um 11:00! Herzlich willkommen! Das gilt auch für Schwaderbach am 15.08.2020 um 10:30 + 11:00 Messe! Poutní mše sv. v Kostelní se překládá na 06.09.2020 v 11:00. Budete vítáni. Totéž platí i pro Bublavu 15.08.2020 - 10:30 Rozjímání na téma 3 nové invokace v Loretánských litaniích + 11:00 Mše sv. Těšíme se na vás - udělejte NĚCO pro svou duši! pf 

Je k dispozici srpnový FL 13: z obsahu pořad poutí Přebuz, Kostelní, Postřehy z poutí Sněžná a Liboc, něco málo o opravách. Těšíme se na setkání u PM a apoštola Bartoloměje. mpf

Máte-li zájem dozvědět se, co může kněz v naší zemi zažít, pak si otevřete RUBRIKU Něco z mého života (Peter Fořt). Pod A1 až H3 najdete určitě něco nejen k zamyšlení, ale i k usmání. Dnes je doba, kdy si lidé rádi čtou o druhých jejich poklesky, rozvody, lumpárny, neboť i to je REKLAMA. Na jednu stranu, otevřete-li své srdce, může vás někdo zranit - srdce je "na ráně". Na druhou stranu není mým úmyslem zranit někoho, koho zde cituji či jmenuji. Díky za  pochopení - váš Mons. Peter Fořt 

 
5. 8. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Poutní mše sv. SNĚŽNÁ 26.07.2020

"Na vědomost se dává: tuto neděli 26.července se koná tradiční svatojakubská poutní slavnost na Sněžné. Začátek je v 10:30 rozjímáním s rytmickými písněmi. Poté mše sv. ke cti sv. Jakuba od 11:00. Jelikož letos rodáci nepřijedou, je to ryze naše záležitost - od účasti až po pohoštění. K němu jste všichni zváni - vedlejší důvod jsem sdělil ve FL 11. Můžete tam dojít i pěší procházkou. Máme jistě každý dost důvodů přinést nějakou oběť i touto účastí na společné akci farnosti. Boží Tělo jako v minulých letech nebylo v Kraslicích, snad to nyní doženeme společně na této pouti. Přijďte, přijeďte, HLAVNĚ DORAZTE! Šťastnou cestu přeje a těší se váš pater Peter." Dáno dnes 23.07. 2020 na svátek sv. Brigity Švédské, spolu patronky Evropy.

 
23. 7. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Sněžná: mše sv. 11.07.2020 se ruší

Moc zdravím z krátké dovolené a prosím o pochopení: 26.07. se v poutním kostele sv. Jakuba koná každoroční pouť od 10:30 rozjímáním a pak od 11:00 mší svatou. Proto o druhé sobotě dne 11.07. v 17:00 zde nebude bohoslužba. Snad se do doby naší pouti vrátí vše do starých kolejí a budeme moci mezi námi přivítat jak rodáky z Německa, tak i přátele z Klingenthalu. Děkuji za pochopení i za přímluvu v Modlitebním mostě za Otce Jiřího. Vše jen dobré vyprošuje váš pater Peter.  

 
8. 7. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

2020 - FL 11 (červenec)

Z obsahu (viz Zpravodaj FL11): setkání; dvě výročí - 65 let manželství a 65 let kněžství; Pár slov Mistra Josefa KEMRA - vyznání; zpětný pohled Sylvy Gräf za letošní poutí ve Stříbrné; něco k opravám v naší farnosti; naše pomoc Mons. Jiřímu a má z toho vyplývající reakce. Pozor: existuje hlavní mailová adresa ŘKF Kraslice - farnost.kraslice@bip.cz. Přeji pokud možno klidné prázdninové dny, ochranu nejen před zlým covidem-19, ale i zlým pokušitelem, o kterém mluví i snad všemi milovaný Josef Kemr. Váš pater Peter. 

 
3. 7. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

FL 10 - pohled zpět

Z obsahu: Kolikrát nás osloví Trojice Boží, kolikrát ji i veřejně vyznáváme? K tomu i hymnus, zpěv. Přidáte se modlitbou za knězě? Zde najdete jednu krátkou formu. Jaké to bylo letos u Gortte? a co nás čeká kolem oprav. Přeji klid v duši! pf

 
13. 6. 2020 | Rubrika: Aktuality - Aktuell


 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 373121
Měsíc: 3426
Den: 96