Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality - Aktuell

 


 

 

Příspěvky

Velikonoční doba naší farnosti

FL 09: v obsahu najdete mše na 1.5.2019; každoroční Maiandacht Plauenského děkanátu-vikariátu v kostele Božího Těla 5.5. v 16:00; tentýž den proběhne koncert pěveckého sboru BIZANTION v kostele sv. Martina v Jindřichovicích v 16:00; 8.5.2019 Chlum sv. Maří - společná vikariátní pouť pro sokolovský i chebský vikariát na téma Misijní rok; Opět připomínka a výzva ke svátosti smíření (výraz pokory a touha po milosti odpuštění); Trojí velikonoční pohled Ježíše na Bránu, Dveře; Výzva kolem volného bytu Hradební1826; Naše aktuální starost o naše nemocné; starost o "nemocné" kostely v naší farnosti; Další žádost o dotaci pro oba kostely Sněžná a Kostelní podaná na Město Kraslice. 

 
30. 4. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Velikonoce - pořad bohoslužeb a FL velikonoční

V rubrice Velikonoce - Ostern najdete pořad o velikonocích; v rubrice Zpravodaj najdete velikonoční číslo. (Z obsahu tohoto Farního listu 08: Jak a čím bojovat duchovní zápas a zvítězit, nám poradí sv. Cyprián; Jak se radovat i z malých výher; Pomoc při hledání pronájmu bytu v Kraslicích Hradební 1826; Připomínka o povinnosti pro ty, kteří chodí ke svatému přijímání; Pořad o velikonocích v farnosti ; Pozvání k bohoslužbám - a jaké široké bohatství zajišťuje účast na každé mši sv. od začátku!; Změna bohoslužeb v týdnu po velikonocích; Poděkování Obci Stříbrná). Požehnaný Svatý týden a radostné prožití velikonočních svátků přeje P. Peter s celou farností!

 
11. 4. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

FL 07 - 2019

Z obsahu: jak chápat modlitbu a problematiku vyslyšení prosby; lze spojit křížovou cestu s nedělním evangeliem (už třetí pokus o 2., 3. a 4. neděli postní); hledání zájemce (pro bydlení nájmu) v Hradební 1826 - Kraslice; poděkování za dotace od MěÚ Oloví i Rotava. Jak to dopadne, když kostel či kaple už nepatří farnosti! Pořad postního zpovídání v našich kostelích. 

 
3. 4. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Postní FL 06 - viz Zpravodaj

Z obsahu: Kopírování (uložení Betlémů);  Něco k ostudě Církve...; Postní neděle - místo kázání vždy 3 zastavení křížové cesty(obohacení); co se povedlo v opravách kolem kostelů; Pořad zpovědí - naše povinnost přistoupit ke svátosti smíření. Hezký půst - váš pater Peter

 
23. 3. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Bohoslužby Sněžná 2019

 
16. 3. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Nový únorový FL 04

 
7. 2. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Třetí FL 2019-03

Z obsahu FL: Úvaha papeže na téma HROMNICE;  Něco ze života bohoslovců, pozdějších kněží.... Pořad: ekumena + sbírka na Sv. Petrský Halíř 

 
3. 2. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Farní list č.02/19

Viz rubrika Zpravodaj: z obsahu: Problém kolem Betlémského světla; Novoroční projev před Ohňostrojem v Kraslicích večer 1.1.2019 i přání každému z vás; Výnos Tříkrálové sbírky v naší farnosti - DÍKY dárcům! Může být vztah mezi vláhou a milostí? Ekumenická setkání i pozvání na naše 23.1.2019 ve středu v zimní kapli v 17:00; Nápad jednoho pana faráře, když se mu vyprazdňoval kostel.... Vše dobré pro nový rok léta Páně MMXIX (2019).  

 
13. 1. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

Přání k 1.lednu 2019

 
1. 1. 2019 | Rubrika: Aktuality - Aktuell

FL - 2019 01

Z obsahu: první přání jak k vánocům, tak i k Novému roku pohledem naší farnosti; Zážitek z dětského představení v sále Kulturního domu Kralice; Co nám pomáhá v partnerství s Neutraublingskými; VAROVÁNÍ - o co jde a před čím? Pořad ke konci roku i jeho začátku; Co nás čeká - a nemine? Ó jemine!!!  

 

 

 
23. 12. 2018 | Rubrika: Aktuality - Aktuell


 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 373121
Měsíc: 3426
Den: 96