Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nástěnka ŘKF Kraslice 25 let BP (IV.)

3. 12. 2018

nastenka7-bt.jpg

Každoročně se setkávají obě partnerské farnosti nejen při Božím Těle, ale i při posezení na kraslické farní zahradě; je i veselo! Horalka - dechovka - za vedení Josefa Novotného provází svým umem nejen bohoslužbu, průvod s monstrancí, ale hraje i k poslechu k radosti nás všech! Hrají gratis; farnost se musí jen postarat o přísun piva....  Kraslické Boží Tělo

nastenka8.jpg

Další aktivity, bohoslužby, dary 3 Králové, Grotte a kola

nastenka9svatoti.jpg

Křest nespočetně krát, biřmování 7x od 1993, 1.sv.přijímání i setkání NEJEN na hřbitovech (o Dušičkách) - udílení svátostí i svátostin

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 282673
Měsíc: 5019
Den: 211