Poutě - FESTE v Kraslické farnosti 2017
|
Poutě v roce 2017 |
|
|
||
datum |
|
čas |
akce |
||
24.04. |
po-Kraslice - Kaple Glasberg |
17:00 |
mše sv. ke cti sv.Vojtěcha |
||
01.05 |
po -Kaple sv.Josefa nad Olovím |
11:00 |
sv.Josefa Dělníka – mše sv. |
||
08.05. |
po- CHLUM odj. 8:00 z Kraslic přes 8:15 Rotavu autobusem |
09:00 |
Společná pouťsokolovského vikariátu |
||
27.05. |
so – Horní Nivy |
11:00 |
P.Marie (Pomocnice) |
||
27.05. |
so - Kostelní – Kirchberg - D |
14:00 |
Maiandacht mit Hl.Messe |
||
27.05. |
so - Mezihorská |
16:30 |
P.Marie (Pomocnice) |
||
11.06. |
ne - Kaple Krásná u Kraslic – |
11:00 |
Pouť Nejsvětější Trojice D/Č |
||
11.06. |
ne - Kaple Grotte nad Olovím |
14:30 |
Pouť Nejsvětější Trojice |
||
18.06. |
ne - Kraslice – spol.pro celou farnost |
10:00 |
Pouť Boží Tělo Č/N
|
||
21.06. |
st - Jindřichovice - u Bechyňů |
18:30 |
Mše sv.ke cti sv.Aloise - Kaple |
||
24.06. |
so - Stříbrná |
10:00 |
Pouť Nejsv.Srdce Páně |
||
02.07. |
ne - Rotava – spol.pro celou farnost |
16:00 |
Pouť sv.Petra a Pavla |
||
30.07. |
ne -Sněžná – spol.pro celou farnost |
10:30 |
Pouť sv.Jakuba st. č/n |
||
06.08. |
ne - Liboc – pouť |
11:00 |
posvěcení chrámu D/Č |
||
19.08. |
so - Bublava D/Č |
10:30 |
Pouť Nanebevzetí P.Marie |
||
26.08. |
so - Přebuz |
14:00 |
Pouť sv.Bartoloměje n/č |
||
03.09. |
ne - Kostelní – Kirchberg - D |
11:00 |
Fest sv.Aegidi -sv. Jiljí |
||
10.09. |
ne – Jindřichovice - změna! |
17:00 |
Pouť Narození P.Marie |
||
23.09. |
so - Oloví – kaple na faře |
11:00 |
Pouť sv.Michaela arch. |
||
24.10. |
ne - Kaple Grotte nad Olovím |
14:30 |
Pouť sv.Michaela arch. |
||
17.06. |
so - Jelení |
11.00 |
Pouť ke cti sv.Antonínu Pad. |
02.09. |
so - Lomnice |
14:00 |
Pouť ke cti sv.Jiljí |
Č/N – česko-německá bohoslužba
D/Č – německo-česká bohoslužba
společná pro celou farnost – jediná mše sv. v celé farnosti
|
|
Feste im Jahre 2017 |
|
|
||||
Tag |
Datum |
Ort |
Zeit |
Aktion - Fest |
||||
Mo |
24.04. |
Graslitz – Kappelle Glasberg |
17:00 |
St. Adalbert - Messe |
||||
Mo |
01.05. |
Kappelle St. Joseph-Bleistadt |
11:00 |
St. Joseph Arbeiter Messe |
||||
Mo |
08.05. |
MARIA CULM Bus Abf. 8:00 Graslitz, 8:15 Rothau |
09:00 |
Gemeinsame WallfahrtDekanat Falkenau |
||||
So |
27.05. |
Obergrün – Horní Nivy |
11:00 |
Maria Hilf – Messe |
||||
Sa |
27.05. |
Kirchberg -D |
14:00 |
Maiandacht mit Messe |
||||
Sa |
27.05. |
Kürberg – Mezihorská |
16:30 |
Maria Hilf – Messe |
||||
So |
11.06. |
Kappelle Schönwert/Graslitz D/T |
11:00 |
Dreifaltigkeit-Festmesse |
||||
So |
11.06. |
Kappelle – Grotte-Bleistadt D/T |
14:30 |
Fest Dreifaltigkeit Messe |
||||
So |
18.06. |
Graslitz– Fest für ganze Pfarrgemeinde |
10:00 |
Fronleichnam - Fest |
||||
Mi |
21.06. |
Heinrichsgrün- eh. Pfarrhaus Kappelle |
18:30 |
Fest St. Alois - Messe |
||||
Sa |
24.06. |
Silberbach |
10:00 |
Kirchweihfest |
||||
So |
02.07. |
Rothau – Fest für Pfarrgemeinde |
16:00 |
Fest St. Peter u. Paul |
||||
So |
30.07. |
Schönau – Fest für Pfarrgemeinde |
10:30 |
Fest St. Jakobi |
||||
So |
06.08. |
Frankenhammer – Fest |
11:00 |
Kirchweih - Messe |
||||
Sa |
19.08. |
Schwaderbach – D/Tsch |
10:30 |
Fest Maria Himmelfahrt |
||||
Sa |
26.08. |
Frühbuss |
14:00 |
Fest St. Bartholomäus |
||||
So |
03.09. |
Kirchberg -D |
11:00 |
Fest St. Aegidius |
||||
So |
10.09. |
Heinrichsgrün - Änderung ! |
17:00 |
Fest Maria Geburt |
||||
Sa |
23.09. |
Bleistadt – Kappelle Pfarrhaus |
11:00 |
Fest St. Michael |
||||
So |
24.10. |
Bleistadt - Grotte |
14:30 |
Fest St. Michael |
||||
Sa |
17.06. |
Hirschenstand |
11:00 |
Fest St. Antonius Pad. |
Sa |
02.09. |
Lanz |
14:00 |
Fest St. Ägidi |
Tsch/D – tschechisch – deutsch
D/Tsch – deutsch – tschechisch
Gemeinsame Feste für die ganze Pfarrgemeinde – einzige Messe