Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krásná Lípa - opravy na kostele sv. Josefa 2019

Chcete si prohlédnout něco o právě krovu a krytiny této kulturní památky? Podívejte se sem a pak jistě dodáte: JAK SE TOHLE MOHLO STÁT? Ano, to je dědictví komunistického STÁTU, který se ze "svého" zákona měl starat o církevní objekty, protože všechen majetek, který mohl církvi pomoci při životě, opravách a akcích, byl znárodněn - čili UKRADEN. Smutné to dědictví! Ale Bůh existuje  svou církev neopustí, ani brány PEKEL ji nepřemohou. A že se o to mnozí snažili... Tak hezké podívání! A velký dík za pomoc při opravě, která bude trvat léta: Programu z MK Praha (PZAD) - letos přispívá na opravu za cca 800tis. Kč částkou 700Kč; naši spoluúčast ve výši cca 90tis. Kč nám snad pomohou uhradit němečtí rodáci v čele s panem Erlbeckem, Biskupství plzeňské, věříme i v dotaci z Obce Šindelová (10tis.Kč) a příspěvky našich věřících. VŠEM srdečné díky a Pán Bůh ať všem štědře odplatí! To vyprošuje ten, který toto smutné dědictví spravuje ve svých 74letech - P. Peter Fořt

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< prosinec / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 292697
Měsíc: 3494
Den: 141