Jdi na obsah Jdi na menu
 


POUTĚ - FESTE 2013

26. 10. 2012

 
Poutě v roce 2013
 
 
datum
místo
čas
akce
23.04.
út-Kraslice - Kaple Glasberg
17:00
sv.Vojtěcha – mše sv.
01.05.
st -Kaple sv.Josefa nad Olovím
11:00
sv.Josefa Dělníka - mše
08.05.
út-Kladruby - diecézní pouť s mons.Radkovským
09:30
a vikariátní pouť sokolovského vikariátu
11.05.
so - Kostelní – Kirchberg - D
14:00
Maiandacht mit Hl.Messe
26.05.
ne - Kaple Krásná u Kraslic – D/Č
11:00
Pouť Nejsvětější Trojice
26.05.
ne - Kaple Grotte nad Olovím
14:30
Pouť Nejsvětější Trojice
02.06.
ne - Kraslice –spol.pro celou farnost v roce Eucharistie
10:00
Pouť Boží Tělo Č/N
 vikariátní pouť
08.06.
so - Stříbrná 
10:00
Pouť Nejsv.Srdce Páně
21.06.
pá - Jindřichovice - u Bechyňů
19:00
Mše sv.ke cti sv.Aloise -  Kaple
30.06.
ne - Rotava – spol.pro celou farnost
16:00
Pouť sv.Petra a Pavla
28.07.
ne -Sněžná – spol.pro celou farnost
10:30
Pouť sv.Jakuba st. č/n
04.08.
ne - Libocpouť
11:00
posvěcení chrámu D/Č
17.08.
so - Bublava D/Č
10:30
Pouť Nanebevzetí P.Marie
24.08.
so - Přebuz
14:00
Pouť sv.Bartoloměje n/č
31.08.
So – Horní Nivy
14:00
P.Marie (Pomocnice)
31.08.
so - Mezihorská
17:00
P.Marie (Pomocnice)
01.09.
ne - Kostelní – Kirchberg - D
11:00
Fest sv.Aegidi -sv. Jiljí
08.09.
ne - Jindřichovice,spol.pro celou farnost
10:00
Pouť Narození P.Marie
14.09.
so–Hausherg-Kraslice-pobož.
18:15
Povýšení sv.Kříže -
28.09.
so - Oloví – kaple na faře
11:00
Pouť sv.Michaela arch.
29.09.
ne - Kaple Grotte nad Olovím
14:30
Pouť sv.Michaela arch.
 
 
 
 
23.06.
Ne - Tatrovice – pouť n/č
14:30
Sv.Erharda
27.07.
so - Šabina u Sokolova - pouť
10:30
Sv.Anna

 
 
 
        Č/N – česko-německá bohoslužba                          
D/Č – německo-česká bohoslužba
společná pro celou farnost – jediná mše sv. v celé farnosti
 
 
 
 
 
 

 
 
Feste im Jahre 2013 
 
 
Tag
Datum
Ort
Zeit
Aktion - Fest
 Di
23.04.
Graslitz – Kappelle Glasberg 
17:00
St. Adalbert - Messe
 Mi
01.05.
Kappelle St. Joseph-Bleistadt
11:00
St. Joseph Arbeiter Messe
 Di
08.05.
Kladruby- Diözesentag mit
Mons.Radkovsky
09:30
und Dekanatstag des Falkenau Dekanates
 Sa
11.05.
Kirchberg -D
14:00
Maiandacht mit Messe
 So
26.05.
Kappelle Schönwert-Graslitz D/T
11:00
Dreifaltigkeit-Festmesse
 So
26.05.
Kappelle – Grotte-Bleistadt
14:30
Fest Dreifaltigkeit Messe
 So
02.06.
Graslitz– Fest für Pfarrgemeinde im Jahr der Eucharistie  
10:00
Fronleichnam - Fest Dekanatstag
 Sa
08.06.
Silberbach – 100 Jahre mit Bischof
10:00
Kirchweihfest
 Fr
21.06.
Heinrichsgrün- eh. Pfarrhaus Kappelle
19:00
Fest St. Alois - Messe
 So
30.06.
Rothau – Fest für Pfarrgemeinde
16:00
Fest St. Peter u. Paul
 So
28.07.
Schönau – Fest für Pfarrgemeinde
10:30
Fest St. Jakobi
 So
04.08.
Frankenhammer – Fest
11:00
Kirchweih - Messe
 Sa
17.08.
Schwaderbach – D/Tsch
10:30
Fest Maria Himmelfahrt
 Sa
24.08.
Frühbuss
14:00
Fest St. Bartholomäus
 Sa
31.08.
Obergrün – Horní Nivy
14:00
Maria (Hilf – Messe)
 Sa
31.08.
Kürberg – Mezihorská
17:00
Maria (Hilf – Messe)
 So
01.09.
Kirchberg -D
11:00
Fest St. Aegidius 
 So
08.09.
Heinrichsgrün –Fest für Pfarrgemeinde
10:00
Fest Maria Geburt
 Sa
14.09.
Hausberg – Graslitz –Andacht
18:15
Kreuz – Erhöhung
 Sa
28.09.
Bleistadt – Kappelle Pfarrhaus
11:00
Fest St. Michael
 So
29.09.
Bleistadt - Grotte
14:30
Fest St. Michael
 
 
 
 
 
 So
23.06.
Doterwiess - Fest
14:30
Hl.Erhard
 Sa
27.07.
Schaben bei Falkenau - Fest
10:30
Hl.Anna

 
 
Tsch/D – tschechisch – deutsch
D/Tsch – deutsch – tschechisch
Gemeinsame Feste für die ganze Pfarrgemeinde – einzige Messe
 
 
 
 

 


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 234704
Měsíc: 2929
Den: 92