Jdi na obsah Jdi na menu
 


Farní list - červen 2019 - 11

Z obsahu: Pozvání na akce poutí Kraslice, Stříbrná, Rotava; zpětný pohled na NOC KOSTELŮ u nás na Sněžné; Zamyšlení nad posledními 2 koncerty; dále avízo na naši rubriku KOSTELY - KIRCHEN, kde lze najít zajímavé čtení o kostele ve Stříbrné jak v češtině, tak i v němčině; Jak pokročily naše starosti kolem oprav (Dubové dveře kraslické fary, oprava krytiny nad schodištěm věže kostela v Jindřichovicích, výměna krytiny obou altánů na farní kraslické zahradě, Jména padlých z 1.světové války v předsíni kostela Božího Těla a také celkové vydané částky, jako i dárci a sponzoři. Nechybí ani čekání na odpovědi ve věci žádostí o dotace (Města Kraslice, Přebuz, Obec Šindelová). Také radost z každého dárce, kterého miluje Bůh. Těšíme se na některé z akcí na viděnou - pater Peter a pastorační i ekonomická rada naší ŘKF.   

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 281249
Měsíc: 4721
Den: 192