Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chcete něco vědět o kostele ve Stříbrné? Zveme též na dvě "poutě" 16. června

V rubrice KOSTELY najdete zajímavé čtení z ruky pana Meinlschmidta o kostele ve Stříbrné; jsou zde i jména padlých z druhé světové války. V neděli 16. 05. se slaví Slavnost Nejsvětější Trojice. V naší farnosti máme též dvě kaple s tímto titulem a sice v KRÁSNÉ nad Kraslicemi. Město Kraslice ji krásně obnovilo a sejdeme se zde v 11:00 ke mši svaté. Tentýž den, již tradičně, se taktéž sejdeme ke mši sv. ve 14:30 v lesní kapli GROTTE nad Olovím. Chcete-li spojit procházku s modlitbou - srdečně zveme! Za týden pak 23. června se koná pouť v KRASLICÍCH - Slavnost Božího Těla v 10:00. Oslavíme toto tajemství opět s partnery z Neutraublingu nejen v kostele, ale i na farní zahradě s Horalkou. Na konci průvodu požehná děkan-vikář P. Josef Weindl z Neutraublingu malou připomínku padlých z 1. světové války v parčíku u farní zdi. I na tuto akci jste srdečně zváni. P. Peter Fořt a kraslická pastorační rada. 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 281251
Měsíc: 4722
Den: 193