Aktuální situace k obnovení veřejných bohoslužeb v naší kraslické farnosti

Od 24. 4. můžeme být veřejně v kostele. 25.4. Bu 8:00 a St 9:15; 26.4.: Ro 8:00 pro mladší+16:00 pro starší! Stejně Kr 9:30+17:00. Ji 11:00. Ol 14:30. Bude připravena desinfekce na ruce, roušky sebou.

V rubrice Zpravodaj najdete další nový dubnový FL 07. Z obsahu: Nové cesty k sobě nacházíme většinou v nouzi. Přání, které jsem dostal já a které rád přeposílám i vám, kéž z něho máte radost; Má úvaha na neviditelným virem a neviditelným Bohem; Dodatek k prezidentské zástavě s textem: Pravda vítězí; Zamyšlení: KDY začíná týden. pf

Modlitební most pro každou neděli v roce: každá neděle je připomínkou na našeho Vzkříšeného Pána. Kéž vám v nouzi poslouží s kancionálem v ruce i další Modlitební mosty na Bílou sobotu, na Hod Boží velikonoční i Neděli Božího milosrdenství. Nyní - v čase nouze - jsem "objevil" poklady v našem společném KANCIONÁLU. Kéž i vám udělá radost tato malá knížka pro život, pro chvíle modlitby i pro chvíle společné Chvál a proseb. To vám vyprošuje váš pater Peter.