Jdi na obsah Jdi na menu
 


POUTĚ v roce 2020 na KRASLICKU - FESTE

 

Poutě v roce 2020 ACHTUNG: ÄNDERUNG KIRCHBERG 06.09.2020

 

 

datum

místo

čas

akce

25.04.

so-Kraslice -  Kaple Glasberg

17:00

mše sv. ke cti sv.Vojtěcha

01.05

pá-Kaple sv. Josefa nad Olovím

11:00

sv.Josefa Dělníka – mše sv.

03.05.

ne- Kraslice děkanát-vikariát

16:00

Maiandacht Plauen

 08.05.

pá-CHLUM odj. 8:00 z Kraslic přes 8:15 Rotavu autobusem

09:00

Společná pouť

sokolovského vikariátu

23.05.

so - Kostelní – Kirchberg - D

14:00

Maiandacht mit Hl.Messe

07.06.

ne - Kaple Krásná u Kraslic –

11:00

Pouť Nejsvětější Trojice D/Č

07.06.

ne - Kaple Grotte nad Olovím

14:30

Pouť Nejsvětější Trojice

14.06.

ne - Kraslice – společná pro celou farnost

10:00

Pouť Boží Tělo Č/N

 

20.06.

so - Stříbrná 

10:00

Pouť Nejsv. Srdce Páně Č/N

21.06.

ne - Jindřichovice - u Bechyňů

17:00

Nedělní mše ke cti sv. Aloise

28.06.

ne Rotava společná pro farnost

16:00

Pouť sv. Petra a Pavla

26.07.

ne -Sněžná – společná pro celou farnost

10:30

11:00

Pouť sv. Jakuba st. Č/N

Mše svatá

02.08.

ne - Libocpouť

11:00

posvěcení chrámu D/Č

15.08.

so - Bublava D/Č

10:30

Pouť Nanebevzetí P.Marie

22.08.

so - Přebuz

14:00

Pouť sv. Bartoloměje N/Č

06.08.

ne - Kostelní Kirchberg - D Achtung: ÄNDERUNG !

11:00

Fest sv.Aegidi  -sv. Jiljí

26.09.

so - Oloví – kaple na faře

11:00

Pouť sv. Michaela arch.

27.09.

ne - Kaple Grotte nad Olovím

14:30

Pouť sv. Michaela arch.

31.10.

so – Jindřichovice  - společná pro celou farnost

15:00

Hubertská mše sv.

+ Sv. Martin

           

 

29.08.

so – Lomnice u Sokolova

14:00

Pouť ke cti sv. Jiljí

 

        Č/N – česko-německá bohoslužba                          

D/Č – německo-česká bohoslužba

společná pro celou farnost – jediná mše sv. v celé farnosti

 

Změna vyhrazena!

 

 

 

Feste im Jahre 2020 

 

 

Tag

Datum

Ort

Zeit

Aktion - Fest

Sa

25.04.

Graslitz – Kappelle Glasberg 

17:00

St. Adalbert - Messe

Fr

01.05.

Kappelle St. Joseph-Bleistadt

11:00

St. Joseph Arbeiter Messe

So

03.05.

Graslitz Dekanat Plauen

16:00

Maiandacht

Fr

08.05.

MARIA CULM  Bus Abf. 8:00 Graslitz,  8:15 Rothau

09:00

Gemeinsame  Wallfahrt

Dekanat Falkenau

Sa

23.05.

Kirchberg -D

14:00

Maiandacht mit Messe

So

07.06.

Kappelle Schönwert/Graslitz D/T

11:00

Dreifaltigkeit-Festmesse

So

07.06.

Kappelle – Grotte-Bleistadt D/T

14:30

Fest Dreifaltigkeit  Messe

So

14.06.

GraslitzFest für ganze Pfarrgemeinde

10:00

Fronleichnam - Fest

Sa

20.06.

Silberbach Herz-Jesu

10:00

Kirchweihfest

So

21.06.

Heinrichsgrün- eh. Pfarrhaus Kappelle

17:00

St. Alois-Sonntagsmesse

So

28.06.

Rothau Fest für Pfarrgemeinde

16:00

Fest St. Peter u. Paul

So

26.07.

Schönau – Fest für Pfarrgemeinde

10:30

11:00

Fest St. Jakobi

Messe

So

02.08.

Frankenhammer – Fest

11:00

Kirchweih - Messe

Sa

15.08.

Schwaderbach – D/Tsch

10:30

Fest Maria Himmelfahrt

Sa

22.08.

Frühbuss

14:00

Fest St. Bartholomäus

So

06.09.

Kirchberg - D    ACHTUNG  Änderung

11:00

Fest St. Aegidius 

Sa

26.09.

Bleistadt – Kappelle Pfarrhaus

11:00

Fest St. Michael

So

27.09.

Bleistadt - Grotte

14:30

Fest St. Michael

Sa

31.10.

Heinrichsgrün  Fest für ganze Pfarrgemeinde

15:00

Hubertus Messe, Fest St. Martin

                 

 

Sa

29.08.

Lanz bei Falkenau

14:00

Fest St. Ägidi

 

Tsch/D – tschechisch – deutsch

D/Tsch – deutsch – tschechisch

Gemeinsame Feste für die ganze Pfarrgemeinde – einzige Messe

 

Änderungen vorbehalten!

 

 

 
 

 


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 281241
Měsíc: 4722
Den: 193