Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chcete vědět, co vám může nabídnout Farní charita ve Stříbrné?

2. 7. 2013

 

Farní charita Kraslice
 
Farní charita Kraslice je nezisková církevní organizace, začleněná do struktury Diecézní Charity Plzeň. Jejím posláním je pomáhat lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Prostřednictvím svých zařízení působí v oblasti sociálních služeb, zdravotní péče a tuzemské i zahraniční humanitární pomoci. Ve své činnosti vychází z křesťanských hodnot a klade důraz na profesionální přístup při zachovávání všech principů lidskosti.
 
FARNÍ CHARITA KRASLICE v současné době nabízí:
 
Charitní rekreační středisko „FARA Stříbrná„
Slouží k rekreačním pobytům pro uživatele služeb charity a jejich zaměstnance, v době neobsazenosti nabízíme ubytování i všem ostatním zájemcům. Naše středisko lze využít pro veřejnost k vzdělávacím programům, školním výletům, lyžařským výcvikům i k rodinné rekreaci. Maximální ubytovací kapacita je 22 lůžek.
Horská obec Stříbrná leží v nejkrásnějším koutě Krušných hor u hranic s Německem.
Fara se nachází v těsné blízkosti místního vleku a nedaleko nové 1km dlouhé sedačkové lanovky, která spojuje obce Bublava – Bleiberk - Stříbrná. 
Kontakt: www.mchp.cz, tel. 379 821 111
 
Drobnou pečovatelskou a návštěvní pomoc.
 
            Charitní šatník pro potřebné. Služba je zaměřena na pomoc lidem bez domova.
 
Pravidelně dodáváme přebytky oděvů občanskému sdružení Diakonie Broumov.
 Dárce žádáme, aby materiální pomoc vozili jen v otevírací době a předali ji pracovníkům charity. V žádném případě neskladujte pomoc před vchodem kostela nebo fary. Věci balte opravdu čisté, neroztrhané s ostatním „odpadem“ nezatěžujte charitu, ale nádoby na tříděný odpad. Podobná pomoc je pak spíše přítěží pro organizaci. Děkujeme za pochopení.
Provozní doba pro veřejnost: každá první středa v měsíci, od dubna do prosince.
                                                 Od: 15.00 -    18.00 hod.
Tříkrálová sbírka v Kraslicích, Stříbrné, Bublavě, Rotavě, Jindřichovicích,  
Šindelové, Přebuzu a všech malých okolních přilehlých obcích.
 
 
Kontakt na ředitele FCH Kraslice – Mgr. Pavel Janouškovec – 731 433 100 – janouskovec@mchp.cz
 
 
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< prosinec / 2020 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 292694
Měsíc: 3494
Den: 143